Gazeta Krakowska 1797 nr 21

DODATEK DRUGI DO Nru. 21.

GAZETY KRAKOWSKIEY

SPECYFIKACYA

Tych wszystkich Dobr posiadaczow, ktorzy się do złożenia woienney offiary, bez żądania na to czynszowey od stanow obligacyi, dobrowolnie deklarowali.

Karol Szydłowski z Ruszenic.
Jędrzey Psarski ze Stoku.
Mikołay Morski z Dziebułtowa.
Jozef Loński z Stotnik.
Jozef Swięcicki z Niemoiowic.
Woyciech Zaremba z Odrzywołu.
Stanisław Rozbicki z Sulborowic.
Jozef Rostkowski z Przymusowey woli.[Prymusowa Wola]
Stanisław Twarowski z Kamienia małego.
Andrzey Zaiączkowski z Zaiączkowa.
Fabian i Stanisław Gnoiński z Ostruszna.
Michał Domaniewski z Zachorzowa.
Jozef Rostkowski z Strzyżowa.
Alexy Komornicki z Janikowic.
M. Muszyński z Ossy.
Jozef Tarnowski z Grabowy.
Franciszek Zaiączkowski z Trzebiatowa.
Anastazy Radoński z Sławnego.[Sławno]
Kaietan Dunin z Sokołowa.
Franciszek Leszczyński z Wywuzu.
Łukasz Krosnowski z Mikułowic.
Otwinowski Popławski, Ostrowski z Popławy.
Jan Dołenga z Myslyborza.
Kruszewski z Paskowic.
Teodor Skorkowski z Dombrowy.
Franciszek Wolski z Radwanowa.
Franciszek Brzozowski z Błogiego.
Walenty Ignatnowski z Miszkowa.
Franciszek Brzeski z Klwowa.
Xawery Brzeziński z Stocki.
Helena Zakrzewska z Krasocina.
Kaietan Grabowski z Sworzyc.
Jozef Rogatski z Butkowa.
Woyciech Michowski z Kornic.
Gerontius Slaski z Staniwiczek.
Antoni Danielecki z Korkowic.
Stanisław Wolski z Bielowic.
Stanisław Kraskowski z Bielowic.
Wilchelm Chwalibog z Kaliny wielkiey.
Zygmunt Kraszkowski z Stary.
Łempicki z Stawowic. [Stanisław?]
Marcin Wolski z Rudy.
Szymon Kraszkowski z Niewierzyna.
Felicyan i Michał Bratkowski z Kawencin.
Michał Dołenga z Monchowic.
Gierond Slaski z Miedźny murowaney.
Miasto Końskie.
Jan Wolski z Brzostowka.
Jozef Paczyński z Rompocic.
Adam Krokowski z Karwickiey wolki.
B. Szymański z Karwic.
Siemiantkowski z Białobrżeg.
Jacenty Gacki z Brzostowka.
Hrabina Urszula Dembińska z Przysuchy.
Hrabina Dembińska Russinowa.
Hrabina Urszula Dembińska z Nieświna, Błaszowa, Odrowąża, Mniowa, i Sendziszowa.
Miasto Suleiow.
Klasztor Franciszkański u Stey Anny w Twardym.
Stanisław Wilda z Zarzęcina.
Tymoteusz Gorzyński z Zarnowa.
Jozef Myszkowski z Zarnowa.
X. Pleban z Białobrzegow.
Antoni Parzyński z Woycina.
X. Opat z Przystałowic.
Klasztor panien Norbertynek ze Sławic.
Stanisław Wolski z Oleśna.
X. Pleban z Końskiego.
Julian Krosnowski z Chrzczonowa.
Julian Krosnowski z Woli Kamienny.
Hrabina Urszula Dembińska z Czaiowic i Gruszowa.
Taż sama Hrabina z Nieznamirowic, i Przystałowic.
Antoni Niemierzyc z Radostowa.

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Jeżeli jesteś robotem, to nie umiesz wpisać tego, co jest tam napisane...